Rezonans Terapi

Rezonans terapiler danışanı bir bütün olarak ele alır ve uygulama kişiye özgü yapılır.

İnsan organizması doğadaki tüm maddeler gibi kendine özgü elektromanyetik frekanslar yaymaktadır. Hücrelerin, dokuların, organların hepsinin kendine özgü frekansları vardır. Hasta insanla sağlıklı insanın frekansları birbirinden farklıdır. Alerjenler, virüsler, toksinler, bakteriler vb hasta edicilerin de kendine has frekansları vardır ve vücudumuza girdiklerinde metabolizmanın titreşim ahengini bozar. Bu da hastalıklara neden olur.

Rezonans terapi kişinin gerçek sorununu tespit ettikten sonra kişiyi bütünsel olarak ele alıp buna göre frekans uygulamaları yapar. Başarısı ise gerçek sorunu belirleyip, ağrısız ve acısız kişiye özel bütüncül bir bakış açısı uygulamasından kaynaklanmaktadır. Sorunlu dokulara yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak bedensel sorunlara karşı savaşma yöntemine rezonans terapi denir. Yan etkisiz bir yöntemdir. Yaş ve cinsiyet gözetmeden herkese hatta bebeklere, çocuklara ve hamilelere de uygulanabilir.

Sigara Bırakma
Sigara bırakmaya destek programı, rezonans terapilerinin en bilinen kullanım alanlarından birisidir. Kişinin içtiği sigara üzerinden yapılan seansla.
Kilo Verme
Rezonans terapileri kilo vermeye destek amaçlı olarak kullanıldığında iki farklı etki beklenir. Birincisi kişinin iştahı üzerindeki etkisidir. Bu te.
Kronik Rahatsızlıklar
Detoks terapileri dışında, vücudun çevresine yaydığı frekanslar üzerinde yapılan rezonans birçok hastalıkta sürmekte olan tedavileri desteklemek içi.
Ruhsal Sorunlar
Rezonans Terapilerinin ilk etkisi kişinin ruhsal durumu üzerindedir. Takip eden süreçte fiziksel halde fark yaşanması beklenir. Bu bakış açısıyla .
Detoks Programı
Rezonans terapileri temel olarak detoks temellidir. Vücudun reaksiyon verdiği toksik maddelerin bulunması ve bu maddeler üzerinden yapılan frekans s.
Ağrı Programı
Rezonans Terapileri kas iskelet sistemi kökenli ağrılar, bel ağrıları  ya da kronik romatizmal durumlar ve bunun yanında migren ya da  ame.
Bach Çiçekleri
Bach çiçekleri Rezonans Terapileri kapsamında kullandığımız ve farklı ruhsal durumlara göre sınıflanmış homeopatik kürlerdir. Birbirinden farklı b.
Alerjiler
Alerji yapan maddeler üzerinden yapılan seanslar, rezonans uygulamalarının dünyada en çok kullanılan şeklidir. Bunun için bilinen alerjiler yanında .
Homeopati
Benzer benzeri ile kişiye uygulanan bir yöntemdir kişiyi bir bütün olarak ele alır. Homeopati özünde bir enerji uygulamasıdır. Bedene ihtiyacı olduğu .
Nefes ve Yoga
Nefes yaşam enerjisidir!Doğru nefes çalışmalarıyla hayat içinde zamanla bozulan diyafram kullanma kabiliyetini yeniden kazanırız. Yoga çalışmaları da .
Enerji Uygulamaları
Enerji çalışmaları, insan olarak üretimine katkıda bulunmadığımız, yaratmadığımız ama evrende var olan kozmik enerjileri yönlendirerek, kişinin şuanda.
Masaj
Sinir ve kas sistemleri ile kan dolaşımının işlevlerini düzeltmek amacıyla belirli bir sistem ve bilimsel ilkeye dayanarak vücut dokularına el ya da ö.
İletişim

Şükrüpaşa Mahallesi Arda Caddesi Karabıçak Residance F Blok - Giriş Kat No: 5 - 6 Edirne / Türkiye

Tel - Faks : +90 284 225 34 22
Mail : bilgi@carpediemgelisim.com