John of God Casa Bağlantılı Meditasyon


MUCİZENİN DOĞUMU'nun Yazarı SABA DENİZ UZUN ile
27 Aralık Perşembe günü saat 19.00 "John of God Casa Bağlantılı Meditasyon".

**Rezervasyon yaptırılması ve beyaz kıyafetlerle gelinmesi rica olunur **
Adres: Ziaurrahman cad.285.Sok 32/14 Çankaya ANKARA

John of God'dan özel meditasyon izni alarak Casa'da uyumlanan kristallerle yapılan bu meditasyona, yaşamında değişik alanlarda destek ihtiyacı veya dilekleri olan herkes katılabilir. Brezilya organizasyonları ile ilgili bilgi almak isteyen herkes davetlidir.

John Of God Kimdir
John of God (Tanrı’nın John’u) lakabıyla anılan , Adam João Teixeira de Faria 1942 yılında Brezilya’da doğmuştur. Ruhsal ve bio enerjisel alanda yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Brezilyalı Şifacı John of God’ın bu yeteneklerini keşfetmesi 16 yaşında, Hz. Süleyman’ın ruhunun bedenine girmesiyle başladığı söylenmektedir. Bu olaydan sonra Abadiania’daki evine yerleşip yıllarca Brezilya’da geziler yaparak John of God (Tanrı’nın John’u) adıyla ünlenir. Bu yeteneğinin Allah tarafından verildiğini ve kendisinin sadece bir aracı olduğunu belirtmektedir. Meditasyonu kanallık ettiği ruhların, gelen kişileri incelenmesi ve John of God tarafından psişik uygulamaların yapılmasıyla sağlanmaktadır. Doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 15 milyon kişiye yeni bir başlangıç yapmalarını sağlamıştır. Kanser, aids, artrit, depresyon, ms, serebral palsi, otizm gibi aklınıza gelebilecek her türlü hastalığın dönüşümü için John of God gezileri düzenlenmektedir. Peru başkanı, Brezilyalı bakanları gibi üst düzey politikacıları iyileştiren John of God, bugün herkes tarafından kabul edilmiştir.

Aşağıdaki linklerden Saba Deniz Uzun’un röportaj ve Casa tanıtım videolarına
ulaşabilirsiniz;

www.sabadenizuzun.com

www.johnofgodturkiye.org

https://www.youtube.com/watch?v=-gMFavr4tU4

http://www.hurriyet.com.tr/psisik-ameliyat-24539756

http://sabadenizuzun.com/kisa-roportajlarim/

http://droswaltr.com/roportaj/

NOT: Saba Deniz Uzun  tarafından gerçekleştirilen danışmanlık , meditasyon, koçluk vd. hizmetler hiçbir şekilde ve asla tıbbi tedavi ,teşhis ve tıp bilimi alanına giren hiçbir hizmeti kapsamaz ; dini içerikli değildir, din ile ilgili hiçbir konuyu kapsamamaktadır. .Tıbbi yardım almanız gereken durum ve şartlarda mutlaka ilgili hastane ,doktor ve tıbbi diğer birimler ile iletişime geçmeniz gerekir , devam eden tedavi süreciniz var ise mutlaka ilgili hastane ve birimlerde devam etmeniz gerekmektedir.

Web sitesi : http://johnofgodturkiye.org/

İletişim

Şükrüpaşa Mahallesi Arda Caddesi Karabıçak Residance F Blok - Giriş Kat No: 5 - 6 Edirne / Türkiye

Tel - Faks : +90 284 225 34 22
Mail : bilgi@carpediemgelisim.com