Danışan Mektupları

DR. İBRAHİM GÜNDOĞDU

İnsan kendi hayatına yön vermek  ve bunu güzelliklerle olumlu planlarla süslemek ister.Bunun içine bazen biraz sihirde katmak gibi.Bu ve benzeri durumları araştırıken karşınıza çıkıcak en güze Theta Heling eğitimidir. İnsan kendini yaratımını yapabilir ve hayatına tüm güzellikleri çekebilir.
THETA Healing hayatta düşüncenin ve bunu gözlemlemenin gücünün ne kadar büyük olduğunu ve hayatın içine ne kadar kolay nüfuz ettiğni görmemi sağladı.Aslında olasılıklar evreninde başımıza gelebilecek her olsalığın ihtimalini bizler düşüncelerimizle arttırabilir yada azaltabiliriz. Theta HEALİNG sayesinde olumlu olasılıkları hayatımıza çekmenin mümkün olduğunu öğrendim.
Theta Healing okumaları yaptığım kişilerde gözlemlediğim bir çok şeyin gerçekleşmesinin yanı sıra Epilepsi hastasına bir bebeğe yapılan bir seans sonrasında ailenin geri dönüş yaparak seanstan itibaren nöbet geçirmediğini söylemelerin hazzı tarif edilemezdi.
Her eğitimde, eğitmen çok büyük bir önem arz eder.Öncelikle bu ve benzeri spiritüel alanlarda eğitim verecek kişilerin ruhsal yönlerinin kuvvetli olması öğrencileri için çok önemlidir.Yaptığı iş hakkında tecrübeleri daha önemlisi yaptığı işe inancı olan birinin eğitim vermesi eğitimin kalitesini arttırır. Onun için Deniz Hanımı eğitmenim olarak seçtim ve bundan sonraki eğitimlerine fırsat buldukça katılmak isterim. Theta Healing tekniğini öğrenmek isteyen herkese Deniz hanım'dan öğrenmelerini tavsiye ederim.
Theta Healing ile hayatımıza olumlu haberler çekmek, olumsuzluklardan uzaklaşmak mümkün. Zaten her insanın istediği güzel bir yaşam sürebilmek.
Bunun için ihtimalleri kendiniz belirlemek isterseniz bu eğitimi almalısınız.

TUĞÇE SEDA TARANCI

Theta Healing bana inanmayı, inanca güvenmeyi öğretti. Ben farkında olmadan mucizevi şekilde kilitlerin açıldığını gördüm. Bir sonraki aşamada o kilitlerin anahtarının bende olduğunu fark ettirdi. Bunu Saba Deniz Uzun'dan almak bana evimde olduğunu hissettirdi, ön yargısız kalbimi açabileceğimi öğretti.
Ben neden Theta Healing aldım, öncelikle kendime bir şans vermek istedim, bence kişiye kendi kendine Yaratıcı'dan isteyebilmeyi, rahatça bunu yapabileceğini ve şifalanacağını görebilmesi için tavsiye ederim.

HÜLYA ERDOĞAN (İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ)

Theta Healing kendi istediklerimi gerçekleştirmemde yaratım sürecimi hızlandırdı. Şu an çalıştığım iş yerinde Aankara’da 10 yıldır, hiç seminer olmamıştı. Ankara’da annem ve babamın yanında yılbaşını geçirmek istiyordum. Yıllık iznim olmasına rağmen eşimi ve çocuklarımı Edirne’de yalnız bırakmak duygusu da vicdanıma el vermiyordu. Ancak Ankara’ya gitmeyi theta boyutunda çok istediğimden 1.5 günlük Ankara da seminer çıktığını görmek beni çok mutlu etti ve yaratım sürecinde de kendimi onaylamamı sağladı.

Her zaman Deniz’in Edirne için bir Milli Piyango talih kuşu olduğuna inandığım ve sık sık çevremde de dile getirdiğim için benim kendime açılan iç kapılarımda her zaman rehberlik ettiği için  Theta’yı Deniz’den almak istedim.

Her zaman başkalarına tavsiye ediyorum. Theta Healing kişinin kendisini tanıma ve kendisini görmesini sağlayan çok pratik etkili yöntemdir.

Deniz iyi ki var . Ona sonsuz teşekkürler...

MİMAR AYŞE ALMAS BULUT

Bu eğitime katılma sebebim özellikle çocuklarıma karşı öfke kontrolünü yapabilmek ve Biyoenerji uygulaması yaparken daha etkili ve daha hızlı bir sonuç almak için katıldım. Bu eğitim bana neler öğretti aslında hayatımızda yaşadığımız olayların karşılaştığımız insanların hayatımızdaki bir çok iyi veya kötü yaşananların bizlerin bilinç altındaki kayıtlarımızın meydana getirdiğini yani yaşadıklarımızı hayatımıza yine kendimizin çektiğini öğrendim. İstediğimiz zaman hayatımızın yönünü değiştirebileceğimi öğrendim. Deniz hanıma tavsiye üzerine ulaştım ilk olarak telefon ile görüştük kendisi ile zaten o telefon görüşmesinden sonra daha da netleşti kararım, ne olursa olsun bu bayanla tanışmalıyım dedim kendi içimde. O kadar güzel bir enerjisi var ki ve o kadar içten konuşuyor ki sesini duymak bile yeterli oluyor enerjinizi yükseltmeye. Başkalarına da kesinlikle tavsiye ediyorum böyle güzel yürekli bir insan ile tanışmak bence bir ayrıcalıktır. Kalıplaşmış negatif düşüncelerden kurtulmak isteyenler, farkında olmadan bilinç altındaki olumsuzlukları hayatına çekmekten yorulanlar, hayatına güzellikleri çekmek isteyenler, artık hayata farklı bir bakış acısı ile bakmak isteyenler bu eğitimi almalı.

DR. GÜLER ATEŞ DEMİR

Ben Theta Healing ile ilk 2016 yılında tanıştım. Hiçbir bilgim yoktu, merak ettiğim için aldım. Öncelikle beni çok şaşırttı. Her gün daha da şaşırtmaya devam ediyor, ne kadar çok saçma sapan kalıplarımın olduğunu gördüm ve bilinçaltında ki bu kalıpların günlük hayatımda beni ne kadar çok etkilediğini fark ettim. Bu kalıpları temizlediğinde, kendimi özgürleştirdiğimde hayatımın kolaylaştığına şahit oldum.

Benim en büyük şansım Deniz ile Theta Healing'i tekrarlamam oldu. Deniz’in Theta Healing uygulamasına katıldığımda Theta Healing Uygulaması ve günlük hayatımda kullanımı daha da kolaylaştı. Deniz insana güven veren, her şekilde kabul edildiğini hissettiren bir enerjisi var. Bu güven duygusunu verdiği içinde kişi kendini olduğu gibi ifade ediyor.

Theta Healing uygulamasını başkalarına tüm kalbimle tavsiye ediyorum. Bu eğitimi almakla ne kadar duygu bilmediğimizi ve kalıpların bizi ne kadar çok etkilediğini görecekler. Thetada hayatımızda olmasını istediğimiz şeyin Yaradan’dan nasıl kolaylıkla, samimiyetle istediğimizin ne harika bir duygu olduğunu, mucizelere tanık olmanın keyfini deneyimleyecekler. Bence herkes Theta Healing Uygulamasını kendisine armağan etmeli.

Theta Healing Uygulamasını aldıktan sonra yaşadığım deneyim 2017 Aralık ayında evlendim. Evlenmeme 15 gün kala belimde çok ağırı olmaya başladı. Düğüne 5 gün kala belimdeki ağrı çok şiddetlendi ve yataktan kalkamadım. Hemen Deniz’i aradım yarım saatlik bir theta seansı uyguladığımızda evlilikten korkum düğün nasıl olacak diye olan gerginliğim beni bu hale getirmişti.  Seansı uyguladıktan sonra belimdeki ağrı geçmişti ve son derece rahatlamıştım. Düğün çok güzel geçti ve şimdi 1 aylık evliyim. Bu evlilik öncesi sürecimde çok kolay geçmemişti. Bu teknikleri de yabana atmamak gerekir. Deniz’e şükran doluyum iyi ki varsın...

MUHARREM DEMİR

Ben eşim sayesinde Deniz Hanım’ın Theta Healing Uygulamasına katıldım. Ben böyle eğitimlere çok uzak insanım. Karım beni kolumdan tutup zorla götürdü iyi ki de yapıyor. Theta Healing benim öfkemi azalttı ve affedemediğim şeyleri affetmemi sağladı. Annemle tatilde Antalya’ya gitmiştik birden rahatsızlanıp Akciğerine pıhtı attı ve ben çok korktum. Dedim ki benimde kalbim var, kalbimi rahatlatıp annemin iyileşmesi için kendimi toparlamam lazım dedim. Meditasyon, müzik dinleyip Theta Healing uyguladım. 1 hafta sonunda annem iyileşti. O aman karım iyi ki bu eğitimlere götürmüş dedim.

Deniz’e güveniyorun kendimi onun yanında rahat hissediyorum. Ve Theta Healing uydulayıcılığını herkese tavsiye ediyorum.

Ben bu teknikleri başkasına uygulayacak değilim. Kendimi rahatlatmak, günlük hayatımda sinirlenmeden, gereksiz öfkekelere kapılmadan Theta uygulaması kendi merkezimde kalmam da yardımcı oluyor. Hayatım değişti şimdi çok daha sağlıklı ve mutluyum.

DEMET ARISOY AYVERDİ

Theta Healing Eğitimini kendimi geliştirmek ve hayata bakış açımı iyileştirmek için aldım. Çevreme de almış olduğum eğitimle çok büyük faydalar sağladım. Bu anlamda gelişime açık olan insanlarla kurduğum diyaloglar sonrası onlarında çok büyük fayda sağladıklarını gözlemledim... Theta Healing Eğitimi sonrası hayat kesinlikle daha kolaylaştı. Genel bakış açımı pozitife çevirdiğim için olumsuzluklardan arınmış bir hayat tercih edilip, daha pozitif bir hayat yaşamaya başladım.. Karşılaştığınız durumlar farklı bir felsefe, bakış açısıyla yorumlandığı için, bardağın dolu tarafı sizin için önemli duruma geliyor. Karşılaştığım olumlu örnekler çok fazla ne dilersen onu yaşıyorsun.

Dilediğim, neredeyse her şeyi yaşıyorum. İş bulamayan insanlara iş diliyorum ve iş buluyorlar. . İşte problem yaşasam dahi Theta Healing tekniklerini kullanarak pozitif bir bakış açısına çevirebiliyorum..... Deniz ile tanışmam Yaşam Koçluğu eğitimi ile oldu. Onun merkezinde eğitim aldım, farklı bir eğitmenden. Ancak Deniz’in sıcak karşılamaları ve içtenliği o dönem eğitim almak için beni kamçıladı.

Carpe diem genel olarak çok candan, kendi eviniz gibi. Deniz tartışmaya açık , karşılıklı yorum yapabiliyorsunuz. Sizin kadar o da hala öğrenmeye çalışıyor, devamlı bir arayış içinde olması beni mutlu ediyor.

Teşekkürler Carpe Diem Ailesi

SALİH VARDAR

Eşimle beraber Deniz hanım’ı Edirne’ye ziyaret etmeye gitmiştik. Birden kendimizi eğitimin içinde bulduk, .Daha önce Theta Healing tekniğinden haberdar değildik. Theta tekniğini öğrenmek bana kendimi Yaradan’a daha yakın hissettirdi . Yaradan ile konuşa bildiğimi, benim Yaradan dan olmasını istediğim şeylerin ,olduğunu gözlemlemek ve hayatım da gerçekleştiğine şahit olmak benim için muhteşem bir deneyimdi. Bu eğitimi Deniz hanımdan almış olmamızın ekstra faydası almış olduğumuz eğitime inanarak başlamamıza etken olmasıydı . İnandığımız güvendiğimiz birinden eğitim almak, bizi sonuca ve başarıya daha hızlı götürdü. Bence bu eğitimi bir Yarada’nın var olduğuna inanan herkes almalı ve Yarada’nın her an bizimle olduğuna şahit olmalılar..

MELTEM ARDAL

Theta Eğitimine oğlumun şifa yolculuğunda ona destek olmak için katılmıştım. Theta Eğitimin de  öğrenmiş olduğum tekniklerle hayatımı daha başarılı değerlendirmeye karar verdim. Deniz hanım ile daha önce birlikte John of God ziyaretinde beraber bulunmuştuk. Deniz Hanım’ın bilgisi tecrübesi ile nedeniyle Theta Healing Eğitimini Deniz hanımdan almak istedim. Bu güne kadar mesleki eğitimler dışında, kişisel gelişime dair her hangi bir eğitim almamıştım. Bu kadar donanımlı bir eğitmenden almak çok güzeldi. İnsanın kendisine faydalı olan bu eğitimin herkesin kendisini pozitif anlamda dönüştürmesi için tavsiye ederim.

ÖZLEM SARIALTIN

Benliğimi keşf etmek kendimi tam anlamıyla çözümleyip, tanımayı yol almayı . hayat yolculuğumda yeni yollar keşf etmeyi öğrenmek için Theta Eğitimine katıldım. Theta öğrenmiş olduğum uygulamlar da kendimi güvende hissetmeyi deneyimledim. Gerçek ve doğru bilgiyi koşulsuz, yargısız verdiği ve sevgi dolu olduğu için Deniz hanımdan almak istedim. Bütün kalbimle bu eğitimi herkese tavsiye ederim. Bilinç yükselmesi yaşayıp hayatlarını kolaylaştırması için Deniz hanıma çok teşekkür ediyorum ,sonsuz ve koşulsuz sevgilerimle….

SELMA UZUN

Bu eğitime katılmamın nedeni kendime ve diğer insanlara yardımcı olabilmek, dara düştüğümde yolun sonunda bir ışığın olduğuna güvenebilme ihtiyacımdı ..

Eğitimi almak beni Tanrıya yaklaştırdı hep vardı ama bu kadar bağlantıda değildim sanırım ve tüm sorularıma cevap alabileceğim yakınlıkta olduğunun farkında değildim bize dayatıldığı gibi hep alan cezalandıran korkutan ve çok uzakta sadece ermişlere yanıt veren Tanrı beni gördü duydu net cevaplar verdi şifa verdi

Eğitimi aldıktan sonra bir çok gelişme oldu ancak benim burada anlatmak istediğim beni en cok mutlu edeni. sorunu olan bir çok sevdiğim tanıdığım kişiye nacizane theta uyguladığımda onların sorunlarının çözüldüğünü gördüm bu durum beni inanılmaz mutlu etti..örnek vermek gerekirse yıllardır uykusuz çeken bir arkadaşıma uyguladıktan bir gün sonra bebekler gibi uyuduğunu bildirdi sonrasında da uykuları düzene girdi. 

Ölmüş babasının özlemi ile yanıp tutuşan küçük bir kıza uyguladığımda yaşama sevincinin geri geldiğini babasına onu bıraktığı için artık kızmadığını söyledi sonraki günlerde de ruh hali değişmedi artık daha huzurlu

Küçük kardeşini çok kıskanan 15 yaşında ki bir kızın kardeşi ile ilgili sorunları sona erdi 

Panik atak geçirip ritim bozukluğu ile hastaneye giden bir yakınıma uyguladığımda 21 yaşında iken babasını kalp krizi ile kaybetmesinin panik atağa sebep olduğunu gördüm bunun şifalandırılmasını istedim ve kendisi iki aydır hiç atak geçirmediği gibi tekrar araba kullanabilmeye de başladı.

Kendimle ilgili sanırım terzi kendi söküğünü dikemiyor bir çok soru ve sorun hala mevcut ancak hayatıma theta girdikten sonra olması gereken beni acıtsa bile olması gerekenler çorap söküğü gibi olmaya başladı. Bana gösterilen arızalarımı giderdikçe dipsiz kuyunun elbet ışığa kavuşacağına inancım da artmaya başladı.

Deniz benim ışığım .. Dara düştüğümde inanırken inanmazken Tanrıya bana gönderilen melekler olduğunu hep farketmiştim ..O melekler hep beni bir sonra ki merdivene taşıdılar..

Deniz de bunlardan biri onu tanıdığım için çok şanslı olduğumu biliyorum. Dileğim en kısa sürede onun da dileklerinin kabul olması. 

Eğitimi ondan almanızı neden tavsiye ediyorum çünkü Deniz bir Deryadır. Eğitimi alırken ben kendisini 10 yıldır tanıyordum ancak onu hiç tanımayan diğer katılımcılarında onun derinliğinden samimiyetinden bilgisinden niyetinden kalbinden ne kadar etkilendiklerini gördüm. Çok uzun anlatmaya gerek yok tanışmanız yeterlidir.

İletişim

Şükrüpaşa Mahallesi Arda Caddesi Karabıçak Residance F Blok - Giriş Kat No: 5 - 6 Edirne / Türkiye

Tel - Faks : +90 284 225 34 22
Mail : bilgi@carpediemgelisim.com