Aile Dizimi Çalışması


MUCİZENİN DOĞUMU YAZARI VE JOHN OF GOD YETKİLİ REHBERİ SABA DENİZ UZUN 
25 KASIM 2018 PAZAR GÜNÜ EDİRNE'DE
1 ARALIK  2018 CUMARTESİ GÜNÜ İSTANBUL'DA
SİSTEM (AİLE )DİZİMİ ÇALIŞMASI İLE  SİZ DEĞERLİ DOSTARIMIZLA BULUŞUYOR...


Danışana ve onun sistemine (ailesine, şirketine vb.) daha uyumlu, etkin, yaratıcı, gelişim ve yaşama daha bütünlüklü yönelim hareketleri alternatiflerini çeşitlendirmeye yönelik hizmet vermek. Danışanın kendine, sistemlerdeki konumuna, iletişim, etkileşimlerine ve ilişki kurma tarzlarına yönelik algısına, bunların oluşturduğu duygulanımlarına ve deneyimlerini anlamlandırmasına yeniliklerin, farklılaşma olanaklarının sunulması, davranış repertuarının zenginleştirilmesi yönünde çalışmak. 

  • Kişinin yaşamındaki sorunlarını sadece bireysel öyküsü ile sınırlamayıp, kuşaklar arası etkiyi de araştırıp, kişinin yaşamında ve ilişkilerindeki süregelen kısır döngüyü, dolanmışlıklarını ve var olmak için oluşturduğu paternleri görmesini sağlamak. Bu kısır döngüden çıkmak için kişiye potansiyellerini hatırlatıp, yaşamdaki ilişki kurma ve sürdürme olanaklarını arttırmaya destek olmak.

  • Kurum ve kuruluşlara mesleki ve kişisel sistem dizimleri uygulamak, sistemik kurumsal, yönetim ve idari danışmanlık yapmak.

  • Kişi ve kurumların kişisel ve profesyonel potansiyelini gerçekleştirmeye yönelik farkındalık gelişim ve çözüm seçeneklerini artırıcı ve bu yönde destekleyici çalışmalar yürütmek ve yönetim içinde uygulamaya geçirmek.

  • Bireylerin veya kurumların gelişim ve değişim süreçlerine refakat etmek, bireysel ve kurumsal potansiyelin genişlemesini ve çözüm olanaklarının artmasını sağlamak.

  • Bireylerin içinde kendi davranış biçim ve motiflerini gözden geçirip, hedef belirlemeye ve alternatif stratejiler oluşturmaya, gelişim ve değişim süreçlerinin bloke olmasını önlemeye ve dengeli ilişkiler sürdürebilmelerine hizmet etmek.

    KİMLER FAYDALANIR
        Kronik rahatsızlıklar, bilincinde olmanıza rağmen değiştiremediğiniz zararlı davranış kalıpları, dış etkilerle orantısız olarak yaşanan şiddetli duygular, korkular, anlamsız yere yaşamınızı kısıtlayan alışkanlıklar gibi yaşamınızın kalitesini etkileyen durumlardan şikayetçiyseniz Aile Dizilimi çalışması size yardımcı olabilir.


İletişim

Şükrüpaşa Mahallesi Arda Caddesi Karabıçak Residance F Blok - Giriş Kat No: 5 - 6 Edirne / Türkiye

Tel - Faks : +90 284 225 34 22
Mail : bilgi@carpediemgelisim.com